Witaj na polskim forum o Kareenie Kapoor

Forum poświęcone Kareenie Kapoor
Forum ma już rok!!!

Ogłoszenie

Przypominam o KONKURSIE! termin został przedłużony do 27 sierpnia!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat

#1 2011-06-28 18:29:27

 Priya_12

http://img152.imageshack.us/img152/3182/icon1.gif

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 1252
Punktów :   
Wiek: 17 lat :)
Film z Kareeną: Hulchul, WAF, JWM, Don
Piosenka z Kareeną: Bole Chudiyan, Yeh Ishq Hai

Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat

Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTLoZUKrlydwPZm1qoR7Dt3RHg8UO0L2JYp7sBqpon92MbepGM5Q&t=1

Ostatnio wokół narzeczonych pojawiały się doniesienia, że para zrywa ze sobą po 4 latach związku. Jedni w to wierzyli, inni nie.
Mówiono, że to przez Kareenę, ponieważ zbyt dużo wyjeżdża za granice kręcąc filmy. Inne doniesienia podawały, że to Saif zaniedbywał Bebo.
Jednak Kareena i Saif gdy dowiedzieli się o tej wiadomości byli bardzo oburzeni i od razu wyjaśnili całe nieporozumienie.

"To wszystko jest zwykłą plotką, nie prawdziwą w dodatku, rozesłaną przez zazdrosnych ludzi. Poczułam się bardzo zraniona tym, że ludzie tak myślą." - skomentowała Kareena.

Natomiast Saif mówi: "Między mną a Bebo nigdy nie było lepiej, jesteśmy ogromnie szczęśliwi, że mamy siebie i żadna dłuższa rozłąka tego nie zmieni. Oboje szanujemy swoją pracę i wiemy, że czasami jest ciężko, ale to nie przeszkadza nam w życiu prywatnym i uczuciach."
Potem ze śmiechem dodał jeszcze: "Jesteśmy gorączkowo pochłonięci pracą, nie mamy nawet czasu żeby się zaniedbywać"

Potem zaczęły się plotki na temat ich ślubu, który miał odbyć się wkrótce. Jednak para ma zbyt wiele filmów na głowie i odkłada ślubne plany na dalszy plan. Teraz Saif i Kareena spędzą wakacje w Paryżu.

Rodzice Bebo początkowo także wierzyli w te plotki, choć bardzo polubili Saifa. Aktor sam dziwi się, że tak łatwo nawiązał nic porozumienia z przyszłymi teściami.

Kareena pracuje pełna parą, dzięki temu już niedługo znajdzie się na liście największych gwiazd Bollywood, takich jak Shah Rukh Khan czy Aishwarya Rai a co za tym idzie, powstanie jej figura woskowa w muzeum Madamme Tussauds.
Podekscytowana aktorka mówi: "Nie mówiłam nikomu o tym, ale to jest wspaniałe uczucie. Jestem dumna z siebie, że będę obok największych legend - Amitji (Amitabh Bachchan), Shah Rukh, Salman, Ash i Sachin -  jestem dumna z tego, że moje wnuki będą mogły to oglądać."


Tłumaczenie: Priya_12
Żródło: kareenak.net

Offline

 

#2 2011-06-29 17:31:11

 Kiara

Stały bywalec

286365
Call me!
Skąd: B-ce
Zarejestrowany: 2010-11-15
Posty: 383
Punktów :   
Film z Kareeną: Tashan/KI/Aśoka i inne
WWW

Re: Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat

Dobrze, że zdementowali te ploty...
Też ludzie nie mają co robić, tylko kryzysy wymyślać.

Offline

 

#3 2011-06-29 17:38:39

 PriyaIndie18

BEBOmaniak

9737555
Skąd: Białystok <Indie>
Zarejestrowany: 2010-09-28
Posty: 601
Wiek: 20 lat
Film z Kareeną: JWM
Piosenka z Kareeną: Wszystkie z JWM
WWW

Re: Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat

Zgadzam się z Tobą


http://republika.pl/blog_li_4939705/7647471/tr/jgtyh.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena i Saif oburzeni plotkami na ich temat

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kareena.pun.pl hosting jpg