Witaj na polskim forum o Kareenie Kapoor

Forum poświęcone Kareenie Kapoor
Forum ma już rok!!!

Ogłoszenie

Przypominam o KONKURSIE! termin został przedłużony do 27 sierpnia!

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena: "Saif jest bardzo odważny"

#1 2011-10-11 15:04:28

 Priya_12

http://img152.imageshack.us/img152/3182/icon1.gif

Zarejestrowany: 2010-08-29
Posty: 1252
Punktów :   
Wiek: 17 lat :)
Film z Kareeną: Hulchul, WAF, JWM, Don
Piosenka z Kareeną: Bole Chudiyan, Yeh Ishq Hai

Kareena: "Saif jest bardzo odważny"

Kareena: "Saif jest bardzo odważny"



http://www.apunkachoice.com/scoop/bollywood/img/20090421-3.gif

Aktorka Kareena Kapoor odwołała wszystkie plany i uroczystości m.in. swoje urodziny (21 września) i poleciała do jej narzeczonego, Saifa Ali Khana, gdy jego ojciec, legenda krykieta - Mansur Ali Khan Pataudi - uległ infekcji płuc i zmarł.

"To były zbyt osobiste straty dla mnie" - mówi. "Saif jest moją rodziną tak jak i jego rodzina. W tamtym momencie wszystko, co chciałam zrobić, to być z nimi w czasie kryzysu."

Kareena dodaje: "Saif jest bardzo odważnym człowiekiem i wie, jak radzić sobie bardzo dobrze, on jest zbyt silny, by się załamać. Nikt nawet nie wie, co on przeżywa. Jego emocje i uczucia są bardzo święte dla niego.. On nigdy nie pozwoli by ktoś widział jak cierpi.. jest zbyt dostojny aby to zrobić."

Istnieją doniesienia o jej małżeństwie z Saifem, które było zaplanowane w lutym.
"Nie rozumiem tych ciągłych spekulacji, zwłaszcza gdy oboje mówimy zawsze otwarcie o naszym związku" - mówi Bebo. "Nigdy nie kłamaliśmy lub ukrywaliśmy wszystkiego. Teraz oboje jesteśmy po prostu całkowicie skupieni na filmach".

Poza tym Bebo cieszy się że ma więcej czasu na kręcenie filmów z innymi Khanami, Shah Rukhiem i Aamirem. Jest także wyraźnie podekscytowana powrotem siostry Karismy Kapoor do filmów.

"Jestem niezmiernie dumna z niej. W tym wieku doskonale prezentuje się i utrzymuje się naprawdę dobrze. Wygląda lepiej niż większość aktorek dzisiaj." - stwierdza Bebo.


Źródło: kareenak.net
Tłumaczenie: Priya12

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kareena: "Saif jest bardzo odważny"

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
anties.pl przeprowadzki warszawa przewóz osób Niemcy aktywna uprawa gleb narnia